De Wasserij

Nivon Arnhem
Molenbeekstraat 26A
6824 AX Arnhem

e-mail: info@nivon-arnhem.nl

Jan Willem Kylstra

Voorzitter

voorzitter@nivon-arnhem.nl

Henk Jan van der Vijgh

Secretaris / Webmaster

secretaris@nivon-arnhem.nl
info@nivon-arnhem.nl
webmaster@nivon-arnhem.nl

Henk Prevaes

Penningmeester / Verhuur ruimtes

penningmeester@nivon-arnhem.nl

Gerrit Romeijn

Voorzitter Programmacommissie; o.a. muziek. Technisch beheer

programmacommissie@nivon-arnhem.nl

Ineke Nengerman

Lid Programmacommissie, Cursusadministratie, Coördinatie gastvrouwen/-heren

Tel. 026 361 16 41

cursuscoordinator@nivon-arnhem.nl
cursussen@nivon-arnhem.nl

Agnes Legierse

Lid Programmacommissie; o.a. vluchtelingen, lezingen & excursies

Tel. 06 372 307 84

lezingen@nivon-arnhem.nl

Eva Hupkes

Lid Programmacommissie, o.a. Kunst

Helga Bod

Programmacommissie Facebook/Webmaster (Backup)

Transvaalstraat 28, 6861 CX Oosterbeek
Tel. 026 333 60 58

mededelingen@nivon-arnhem.nl

Rob Kooderings Clemens

Mededelingenblad / Ledenadministratie

Transvaalstraat 28, 6861 CX Oosterbeek
Tel. 026 333 60 58

mededelingen@nivon-arnhem.nl

Leo van Manen

Financiële cursusadministratie

Noorderlicht 17, 6661 PT Elst
Tel. 0481 372 153

cursusgelden@nivon-arnhem.nl

Willem Wegenaar

Gebouwbeheer / Accommodaties buitenland (voorheen VAB)

Vacature. Voor info: Willem Wegenaar

Marco Ouwehand

Buitenactiviteiten

Klapstraat 223, 6931 CH Westervoort
Tel. 026 311 54 39

natuurvrienden@nivon-arnhem.nl

Henk Houthuijzen

Bergsport

tel: 0481 35 43 08

e-mail: bergsport@nivon-arnhem.nl

Centrale ledenadministratie Nivon

Landelijke Bureau Amsterdam

Nivon ledenadministratie
Plantage Middenlaan 2F
1018 DD Amsterdam

tel. : 088 0990900
e-mail: info@nivon.nl
website: www.nivon.nl