De Wasserij

Nivon Arnhem
Molenbeekstraat 26A
6824 AX Arnhem

e-mail: info@nivon-arnhem.nl

Jan Willem Kylstra

Voorzitter

e-mail: voorzitter@nivon-arnhem.nl

Erik Spaink

interim-secretaris

e-mail: secretaris@nivon-arnhem.nl

Henk Prevaes

Penningmeester / Verhuur ruimtes

e-mail: penningmeester@nivon-arnhem.nl

Eva Hupkes

Lid Programmacommissie

e-mail: programmacommissie@nivon-arnhem.nl

Ineke Nengerman

Lid Programmacommissie, Cursusadministratie, Coördinatie Gastvrouwen/-heren

Tel. 026 361 16 41

e-mail: cursuscoordinator@nivon-arnhem.nl

Agnes Legierse

Lid Programmacommissie; o.a. vluchtelingen, lezingen & excursies

Tel. 06 372 307 84

e-mail: lezingen@nivon-arnhem.nl

Gerrit Romeijn

Lid Programmacommissie; o.a. muziek

Rob Kooderings Clemens

Mededelingenblad / Ledenadministratie/

Transvaalstraat 28, 6861 CX Oosterbeek
Tel. 026 333 60 58

e-mail: mededelingen@nivon-arnhem.nl

Leo van Manen

Financiële cursusadministratie

Noorderlicht 17, 6661 PT Elst
Tel. 0481 372 153

e-mail: cursusgelden@nivon-arnhem.nl

Marco Ouwehand

Buitenactiviteiten

Klapstraat 223, 6931 CH Westervoort
Tel. 026 311 54 39

e-mail: natuurvrienden@nivon-arnhem.nl

Willem Wegenaar

Gebouwbeheer / Accommodaties buitenland (voorheen VAB)

Vacature. Voor info: Willem Wegenaar

Onno Boonstra

Publiciteit/ Perscontacten

e-mail: perscontacten@nivon-arnhem.nl

Pauline Waltmann

webmaster (back-up)

Helga Bod

Webmaster / FaceBook / Nieuwsbrief

e-mail: webmaster@nivon-arnhem.nl

Centrale ledenadministratie Nivon

Landelijke Bureau Amsterdam

Nivon ledenadministratie
Plantage Middenlaan 2F
1018 DD Amsterdam

tel. : 088 0990900
e-mail: info@nivon.nl
website: www.nivon.nl

Henk Houthuijzen

Bergsport

tel: 0481 35 43 08

e-mail: bergsport@nivon-arnhem.nl